10 найгірших музичних альбомів знаменитостей

Є актори, в резюме яких навпроти пункту «вокал» стоїть жирний мінус. Але чи то через зайнятість, чи то через слабку пам’ять вони не знають про це, внаслідок чого на світ з’являються цілі альбоми з голосами улюбленців телевізійної публіки. На жаль, не завжди вони можуть потішити вухо вимогливої музичної аудиторії.

Журнал King попереджає: добре подумайте, перш ніж купувати музичні альбоми акторів, топ-моделей і спортсменів!

10 найгірших музичних альбомів знаменитостей (king-mag.com, 2009)
Дженніфер Лав Г’юїт1. Let’s Go Bang від Дженніфер Лав Г’юїт (Jennifer Love Hewitt) Симпатична актриса уже встигла наспівати на цілих п’ять альбомів. Проте особливо серед них виділяється збірка 1995 року Let’s Go Bang. Як це часто буває з творіннями американських акторів, котрі стали співаками, альбоми Дженніфер Лав мають шалену популярність у Японії.
Наомі Кемпбелл2. Baby Woman від Наомі Кемпбелл (Naomi Campbell) Сексуальна модель дебютувала із своїм першим (і останнім) альбомом під назвою Baby Woman. Повний провал запису довів, що Наомі слід займатись тією справою, яку вона робить краще за інших – побиттям покоївок, наприклад.
Дейон Сандерс3. Prime Time від Дейона Сандерса (Deion Sanders) Після успішної кар’єри бейсболіста і коментатора спортивних матчів Дейон, мабуть, вирішив, що йому все до снаги. Тож записав альбом під назвою Prime Time. Його реп виявився банальним, старомодним, місцями дурним і хвалькуватим. Та нічого страшного. Принаймні, Сандерс не збанкрутував.
Джемі-Лінн Сіглер4. Here to Heaven від Джемі-Лінн Сіглер (Jamie-Lynn Sigler) Солоденька актриса зі зв’язками у кримінальних колах проспівала свій перший та єдиний альбом Here to Heaven на двійку.
Девід Геселгофф5. David Hasselhoff від Девіда Геселгоффа (David Hasselhoff) Актор серіалу «Рятувальники Малібу» Девід Геселгофф, не будучи поп-зіркою в Америці, стверджує, що його пісні допомогли повалити Берлінські стіну. Так це чи ні, пам’ятають ті, хто був прихильником Геселгоффа на початку дев’яностих років. Зараз актор більше відомий скандальними історіями, пов’язаними з пияцтвом.
Едді Мерфі6. How Could It Be від Едді Мерфі (Eddie Murphy) Це називається втраченим шансом. Співпраця Едді Мерфі та Ріка Джеймса у царині музики успіхом не увінчалась, хоча сподівання були. Єдиний плюс, що через 20 років після музичної катастрофи вони видали на-гора успішне комедійне шоу Chappelle’s Show.
Джада Корен7. Wicked Wisdom від Wicked Wisdom Джада Корен, більш відома як Джада Пінкет-Смітт, дружина актора Вілла Смітта, хрипить під брутальний хардкор-метал групи Wicked Wisdom. Зробимо наголос на слові «брутальний».
Стівен Сігал8. Mojo Priest від Стівена Сігала (Steven Seagal) Ви думали, що фільм The Glimmer Man – це найгірша річ, яку зробив Стівен Сігал? Тоді ви не чули його альбому 2006 року. Бліда лірика на тему захисту довкілля… Краще б актор подумав про те дерево, з якого зробили його гітару. Це був би реальний крок назустріч природі.
Рон Артест9. My World від Рона Артеста (Ron Artest) Після того, як у перший тиждень було продано лише 343 копії дебютного синглу Рон-Рона, він отримав горде звання найгіршого репера НБА.
Брюс Вілліс10. The Return of Bruno від Брюса Вілліса (Bruce Willis) Герой бойовиків, що у вогні не горить і в воді не тоне, несподівано проявив себе як меланхолійний блюзмен. І знаєте, яка була причина цього безпрецедентного вчинку? Весілля з його тепер колишньою дружиною Демі Мур.