Найкращі спортивні фото 2008 року

Газета Los Angeles Times оприлюднила 12 найкращих фотографій зі спортивних арен за 2008 рік.Протягом року спортивна редакція видання працювала не покладаючи рук, щоб наприкінці грудня обрати найбільш яскраві фотомоменти зі світу спорту.

Найкращі спортивні фото 2008 року (Los Angeles Times)

1. Габріель Мерседес із Домініканської Республіки прагне завдати удару в повітрі Шу-Чун Янгу із Тайваню. Пекінська олімпіада, чвертьфінал змагань із таеквандо у ваговій категорії 58 кг. таеквандо

NBA

2. По Газоль із «Лейкерз» не може стримати крику в першому періоді гри проти «Бостона». Серія фінальних матчів NBA.

3. Шейн Мослі вибиває піт із Рікардо Майорга в боксерському поєдинку, що відбувся у вересні. бокс

Коби Браянт

4. Кобі Браянт із команди «Лейкерз» робить слем-данк у четвертій чверті в серії фінальних ігор NBA.

5. Гравець UCLA Каліл Белл збиває шолом із лайнбекера Fresno State Кріса Картера у першій половині вересневого чемпіонату між коледжами у Роуз Боулі. американський футбол

6. Делвін Ян із «Доджерс» (ліворуч) разом із Джеймсом Лоні святкує перемогу в Національній бейсбольній лізі. Делвін Ян

7. Китаянка Їмеї Ванг перебиває м’яч через руки американських захисників. Матч відбувся на Олімпійських іграх у Пекіні. Команда США здобула перемогу. волейбол

8. Роберт Хоррі із «Сан-Антоніо Спйорс» тримає гравця «Лейкерз» Ламара Одома. В цей час Ману Джинобіллі кидається за м’ячем, що летить в аут. Матч фіналів Західної Конференції, травень. NBA

бейсбол

9. Лівий філдер «Енджелс» Гері Меттг’юз-молодший ловить м’яч Курта Сузукі з «Окленда». Гра відбулась у серпні.

10. Бреда Латанціо з «Креспі» перекинув захист «Сант Бонавентуре», коли «Креспі» програвали 31:14 на чемпіонаті з футболу серед вищих шкіл у вересні. американський футбол

NBA

11. Ламар Одом із «Лейкерз» падає на коліна тренерові Філу Джексону, намагаючись дістати з ауту м’яч. Квітень, зустріч у плей-оф із «Денвер Нагетс».

Кобі Браянт

12. Фото Кобі Браянта («Лейкерз») після ігор чоловічого баскетбольного чемпіонату в США.