Найвідоміші кошколюби серед письменників

Найчастіше письменники бувають холодними і суворими інтровертами, які живуть у своєму ізольованому від зовнішніх впливів світі. Але іноді вони, як і прості смертні, потребують друзях. У той час, як прислів’я говорить, що собака — найкращий друг людини, деякі творчі уми вважають за краще водити дружбу з котами.

1. Реймонд Чандлер 

ac70c.jpg

Чандлер зробив величезний вплив на розвиток літератури в жанрі детектив і визначив принципи детективного піджанру нуар. У своїх творах, які вже стали класикою, він використовував фатальних красунь, сюжетне переплетення і гру слів. Але це не настільки важливо, тому що, як ви здогадалися, письменник був у захваті від кішок.

Його улюблена кішка Таки своєю поведінкою викликала у письменника бурю емоцій: «Наша кішка стає справжнім тираном.

Якщо вона відчуває себе самотньою, то починає кричати так, що кров холоне в жилах, поки хто-небудь не прибіжить. Вона отримує тепле молоко близько восьми годин вечора, але починає голосно просити ще близько 7.30. »

2. Вільям Карлос Вільямс

b21a0.jpg

Поет-імажиніст Вільям Карлос Вільямс на додаток до своєї письменницької кар’єри працював лікарем. У 1949 році він отримав широке визнання і Національну книжкову премію США за поезію.

У 1963 році посмертно він був нагороджений Пулітцерівської премією. У своїй творчості він намагався вловити моменти повсякденного життя. Не дивно, що кішки були частими гостями в його віршах.

3. Ніл Гейман 

3e11d.jpg

Автор романів «Американські боги» і «Пісочна людина» продовжує робити регулярні оновлення в своєму блозі про повсякденні дивацтвах цілого стада кішок, в тому числі Герміони, Під, Зої, Принцеси і Кокоса, які живуть в його будинку.

Хоча за останній час він не багато написав про них, але любов і прихильність, якими пройняті записи, починаючи з 2010 року, підтверджують, що Ніл Гейман видатний кошколюб.

4. Чарльз Діккенс

18f7d.jpg

Один з найбільш важливих і впливових письменників Чарльз Діккенс одного разу сказав: «Що може бути великим подарунком, ніж любов кішки?»

Письменник самозабутньо занурювався в роботу над своїми творами, але якщо його пухнасті друзі потребували уваги — свічка на столі згасала, і робота переривалася.

Діккенс так засмутився через смерть свого улюбленого кота в 1862 році, що з лапи тварини зробив опудало, яке вінчав ніж на розкриття листів. На ножі вигравіювали напис «Ч.Д. в пам’ять про Боба, 1862».

5. Патріція Хайсміт

5ab7f.jpg

У неї була не дуже дружня репутація. Як одного разу заявила сама письменниця «Моя уява працює набагато краще, коли мені не доводиться спілкуватися з людьми».

Скоріше всього, автор романів «Талановитий містер Ріплі» і «Незнайомці в поїзді» отримувала велике натхнення для роботи від своїх чотириногих друзів.

Вона робила практично все зі своїми кішками — вона спала з ними, їла, писала. Кішки жили поруч з нею протягом всього її життя аж до смерті письменниці в її будинку в Локарно, Швейцарія в 1995 році.

6. Вільям Батлер Йейтс 

a4b94.jpg

Хоча і не настільки явно, свою любов до котів Єйтс висловив у вірші «Кіт і Місяць», де він використовує образ кішки, щоб представляти себе і образ місяця, щоб зобразити Мод Гонн — феміністку і актрису, яка була музою поета.

У вірші описується кішка Мод на ім’я Мінналуш, яка спостерігає за мінливим місяцем. Йейтс використовує образ кішки, щоб висловити свою любовну тугу за Мод, яка залишалася до нього байдужою.

Мод Гонн не захотіла виходити заміж за поета, не дивлячись на те, що він пропонував їй свою руку і серце цілих чотири рази!

7. Марк Твен

c4460.jpg

Великий гуморист і геній епістолярного жанру в американській літературі був також великим любителем кішок.

Коли його улюблений чорний кіт Бамбіно зник безвісти, Марк Твен помістив оголошення в газеті «Нью-Йорк Америкен», в якому пропонував винагороду в $ 5 за повернення зниклого кота.

8. Вільям Берроуз

e9533.jpg

Берроуз відомий своїми дикими, творами, які немов нашепотіли наркотики, але була в ньому і частка людської теплоти, особливо часто застосовна до кішок.

Він написав автобіографічну повість «Кіт всередині» про кішок, які у нього жили протягом всього його життя.

Останній запис у щоденнику Берроуза розповідає про чисту любов, яку він плекав до своїх муркотливих вихованців:«Єдине, що може вирішити конфлікт — це така любов, яку я відчував по відношенню до Флетч і Руські, Спунера і Каліко. Чиста любов. Її я відчуваю до моїм кішкам з минулого і сьогодення. Любов? Що це? Саме природне болезаспокійливе на світі . ЛЮБОВ «.

9. Ернест Хемінгуей 

2e9cc.jpg

Коли сім’я письменника жила на Кубі в садибі Finca Vigia, вони захоплювалися кішками.

Під час подорожі Хемінгуея йому подарували шестипалу (полідактільную) кішку, яку назвали «Сніжок» (Сноуболл).Хемінгуей настільки любив маленького вусатого шестипалого хлопця, що в 1931 році, після переїзду на захід в знаменитий будинок «Кей Вест», письменник випустив кота на волю.Кіт не змусив довго чекати і створив цілу колонію сімейства котячих, заселивши всю довколишню територію.

У наші дні близько п’ятдесяти нащадків Сніжки бродять навколо садиби. Полідактільних кішок ж тепер називають «кішками Хемінгуея».

10. Томас Стернс Елліот 

Крім того, що його «висока» модерністська поезія була приправлена алюзіями на котячих друзів, Еліот написав книгу легкої поезії під назвою «Книга Старого Опосума про практичних кішкок».

Це була збірка з 15 поем, які розкривали персоналії і дивацтва кішок. Поеми він присвятив своїм хрещеникам.

Такі імена, як Старе Второзаконня, Рам Тум Таггер і пан Містоффілііс повинні бути знайомі людям по всьому світу: персонажі і вірші стали джерелом натхнення для великого бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Уеббера «Кішки».