13 найбільш креативних резюме

Одне резюме виглядає як постер до фільму жахів, інша — як сторінка аккаунта в Facebook. Винахідливість деяких претендентів на посади часом зашкалює і перевищує межі розумного. Як би там не було, подібний витончений спосіб подачі власної персони роботодавцю дав можливість претендентам потрапити на співбесіду в провідні компанії і навіть отримати бажану роботу.

1. Джо Келсо. Резюме стало його секретною зброєю. Кожного разу, коли він відсилав своє резюме — йому передзвонювали і запрошували на співбесіду. Іноді його кандидатурою цікавилися, навіть якщо досвід і кваліфікація не дозволяли йому зайняти пропоновану посаду. Джо створив своє резюме в 2007-му, але, зауважує він, останнім часом навіть така потужна ядерна зброя не має ефекту на ринку праці, який переживає дію фінансової кризи.

Resume-Joe

2. Сабріна Сакоччіо. Використала форму анкети в соціальній мережі Facebook, зрозумілу й відому кожному, і відіслала Стіву Пратту, директору Radio 3 на CBC. Стів не міг найняти Сабріну, оскільки в той час не було вакансій, але він розмістив її резюме в своєму блозі в надії, що хтось зацікавиться нею.Відгуки роботодавців у своєму резюме Сабріна оформила у вигляді коментарів на стіні.

Resume-Sabrina

3. Ерік Ганді. Після розміщення свого резюме виконаного в тематиці Google, до нього несподівано звернувся співробітник згаданої компанії з пропозицією подати до них своє креативне резюме.

Resume-Eric

4. Френсіс Хомо. Розподілив свої здібності та досягнення між правою і лівою півкулями

Resume-Francis

5. Грег Діззі. Грег каже, що його резюме допомагало йому ступити на поріг компанії багато разів. Але одного разу воно стало причиною в буквальному сенсі інтерв’ю. Роботодавець запитав: «Що б було, якби ваше резюме було чорно-білим?» І Грег не знайшов, що відповісти. У цілому, його резюме збирає позитивні відгуки, за деякими винятками. Резюме викликає позитивну реакцію більше у представників творчих професій, аніж у менеджерів із персоналу

Resume- Greg

6. Джейсон Фенг. Чи ризиковано оцінювати себе зірочками?

Resume-Jason

7. Чи вимагати від роботодавця відскановувати QR код , щоб отримати ваше резюме?

Resume- QR-code

8. Рік Мендон Після того, як резюме, яке він створив для одного знайомого, здобуло приголомшливий успіх серед роботодавців, Рік створює і продає шаблони резюме в Інтернеті. Щоправда, як зізнається Рик, подібні незвичайні резюме підійдуть не для будь-якої посади. Не всі розуміють і схвалюють політ дизайнерської думки.

Resume-Rik

9. Над створенням подібного резюме працювали не один вечір.

6e48c.jpg

10.Лише із одного вигляду резюме зрозуміло, що його власник — дизайнер.

Resume-Designer

11. Ще один дизайнер гучно заявив про себе.

Resume-Designer2

12. Мелісса Вашін. Мелісса вкрай творчо підійшла до свого резюме ще студенткою старших курсів університету. Вона вирішила до кінця року отримати роботу і водночас показати потенційним роботодавцям свою любов до шиття — Мелісса в буквальному сенсі вишила своє резюме і візитні картки на тканині. Чи варто говорити, що вона швидко знайшла роботу?

Resume -Melissa

13. Не зрозуміло, куди привело цього пошукача його резюме. Сподіваємось, він вибрав правильний напрям.

Resume-Direction