Як часто приймають душ в різних країнах світу?

Як виявилося, чистота може зіграти і брудний жарт. Одна з причин, по якій американці на початку 20-го століття почали частіше приймати ванни — маркетингові компанії вирішили капіталізувати комплекси та страхи офісних працівників, яким доводилося працювати на близькій відстані один від одного.

e2cdf.jpg

Щоб продавати у величезних кількостях такі продукти, як «туалетне мило» і ополоскувач для рота Listerine американцям, рекламна індустрія повинна була створити цілий ряд псевдо наукових недуг типу: «неприємний запах із рота» і «запах тіла».

Користувач Reddit недавно опитав 562 осіб і виявив, що більшість чоловіків заявили, що приймають душ щодня. Жінки роблять процедури обмивання менш регулярно, але близько 60-ти відсотків вважають за краще приймати душ три, чотири і п’ять разів на тиждень.

На дворі світанок нової ери ще більш чистих людей. Люди пачками скуповують сухий шампунь і антибактеріальні засоби. Доктори попереджають, що «душ не повинен бути занадто гарячим або займати занадто багато часу, після душу краще просушитися, ніж ретельно витиратися рушником і тим самим дратувати шкіру.

«Недавнє опитування від Euromonitor показало, що американці займають середні рядки рейтингів, коли мова заходить про гігієну. Серед представників 16 опитаних країн, американці купаються частіше, ніж китайці, британці та японці.

Ці респонденти заявили, що вони приймають душ близько п’яти разів на тиждень, але не так часто, як жителі Бразилії і Колумбії, де миються більш ніж один раз на день.

21d62.jpg

Можливо, важливу роль відіграє теплий клімат, хоча якраз це і не пояснює причини щодо нечастого прийняття ванн жителями Туреччини та Іспанії. Цікаво також, що в багатьох країнах люди не миють голову кожного разу, коли приймають душ. Більшість же мексиканців і японців при кожному відвідуванні душевої намагаються вимитися з голови до п’ят.

50d97.jpg

В цілому, жінки приймають душ частіше, ніж чоловіки. Виняток становлять, згідно з дослідженням 2008 року компанії SCA, шведки, які навідуються в душову рідше, ніж шведи. В інших областях догляду, переваги і чоловіків, і жінок приблизно однакові.

Дослідження SCA показало, що у всіх країнах світу 84 відсотків чоловіків і жінок визнали, що «ідеальна жінка» голить ноги. Сімдесят відсотків — що жінці важливо користуватися парфумами, але лише 51 відсоток з опитаних визнали, що ідеальному чоловіку потрібно користуватися одеколоном.

Ідеальна жінка також має «довге волосся» (не на ногах), але «носить їх в зачісці.» Все, що потрібно від «ідеального чоловіка» — підстригати волосся і нігті вчасно.

Коли SCA порівняли результати опитування в різних культурах, то виявили, що «російські жінки стикаються з самими великим вимогами по атрибутам краси: прикрасам, косметиці і догляду за тілом. Опитування також показало, що російські жінки оцінюють ці атрибути як «ознаку їх благополуччя «.