Породи собак, які найчастіше нападають на людей

Нове дослідження організації Animal Friends визначило породи собак, представники яких найчастіше нападають на людей.

Улюбленець родини лабрадор потрапив до п’ятірки представників порід, до яких найбільш часто виставляють претензії в нападі і отриманні травм.

Кращий друг людини часто є найстрашнішим кошмаром листонош і кур’єрів: майже третина інцидентів з укусами собак відбувається з працівниками пошти та служб доставки.

Згідно з новітніми соціологічними опитуваннями, що позови про відшкодування особистого шкоди через напад собак на листонош і кур’єрів складають третину всіх скарг.

Найчастіше на працівників служби доставки і пошти нападають такі породи собак, як німецька вівчарка, стаффордширський буль-тер’єр, бордер коллі, джек рассел тер’єри та лабрадори.

1. Німецька вівчарка

6eaa2.jpg

2. Стаффордширський буль-тер’єр

b7478.jpg

3. Бордер коллі

54a6e.jpg

4. Джек Рассел тер’єр

003e5.jpg

5. Лабрадор

ac9b8.jpg

Дослідження перегукується з останнім опитуванням Королівської Пошти, який показав, що на співробітників служби в минулому році було скоєно 2 600 нападів собак, найчастіше в графстві Ноттінгемшир.

Це ж опитування підтвердило, що з 2600 цих атак 36% сталося перед вхідними дверима, а 35% в саду перед будинком. Що стосується причин цих атак, то дослідження показало, що 54%​цих атак сталося, бо не дотримувалися правила безпечного утримання собак.

Правда, деяким листоношам зовсім не пощастило: їх вкусили собаки на прив’язі, схопивши за руку через поштовий отвір.

Представники Королівської Пошти Великобританії так само стверджують, що найчастіше собак залишають без нагляду під час шкільних канікул, що підтверджується фактом збільшення нападів на 10% в цей час.

У доповіді говориться, що серед найжахливіших поранень — прокусив, шрами, пошкодження нерва і навіть ампутація!

В результаті цих жахливих поранень працівники пошти проходять лікування, яке включає хірургічне втручання, імплантація суглобів і пластин, нервів, в найбільш важких випадках — робота з психологом.

Це лікування обходиться Національній службі охорони здоров’я Великобританії в більш ніж 20 000 фунтів, а величини позовів часом перевищує в 384 778 фунтів стерлінгів.

Доктор Роджер Магфорд, зоопсихолог, радить листоношам подружитися з собаками і для підтримки хороших відносин завжди носити з собою частування.

Він розповів наступне: «Якщо листоноші вдалося подружитися з собакою, то вони залишаться друзями до кінця життя. Що стосується твердження, що собаки можуть відчути страх, то думаю, що воно правильне. Собаці передається то, як ми рухаємося і думаємо.

Собаки завжди насторожі перед незнайомими людьми і мають гарну пам’ять, тому краще з ними дружити, ніж бути ворогами. Найчастіше нападу піддаються чоловіки-листоноші, так як вони більш агресивні і вдаються до агресивної захисту, що тільки погіршує ситуацію.

Дивно те, що собаки не кусають своїх членів сім’ї, так як у них стайня менталітет, а члени сім’ї стають їх зграєю і собаки захищають їх «.