Найбагатші домашні тварини

Немає нічого більш принизливого, ніж читання всіляких списків найбагатших персон на планеті. Зайве нагадування про те, що ви явно не входите в коло сильних світу цього, хоча ці «грошові мішки» явно не заслуговують статку, який вони часто отримують навіть не поворухнувши і мізинцем.Ще більш жахлива новина: існують тварини, сума на рахунках яких змусить вас дивуватися. Ось сім найбагатших з них.

1. Гюнтер

Самые богатые животные Гюнтер

Статок оцінюється в 145 мільйонів доларів.Гюнтер не просто багатий, він буквально пересичений грошима. Успадкував все від свого батька, німецької вівчарки. Той, в свою чергу, отримав гроші в спадок від своєї божевільної господині Карлотти Лібенштайн. Крім звичайних собачих витрат (цукрові кісточки і дівчатка), Гюнтер купив старий маєток співачки Мадонни в Майамі, а також найулюбленіший собачий делікатес — білий трюфель. Втім, цим делікатесом , за який готові викласти 1000 фунтів за штуку, і люди не гребують.

2. Блекі

Самые богатые животные Блэки

Статок — 25 мільйонів доларів.Самий багатий кіт на планеті отримав свій спадок після смерті свого власника Бена Рі. Родичі Рі не отримали ні копійки, у той час як мільйонер-самітник забезпечив свого улюбленого вихованця добірною рибою і найкращими ошийниками на все життя. Кіт потрапив до Книги рекордів Гіннеса, але не є героєм світської хроніки і місцезнаходження його невідоме.

3. Гігу

Самые богатые животные гигу

Статок курки оцінюється в 10 мільйонів доларів.У той час як брати і сестри, а також інші численні родичі цієї хохлатки опинилися десь у супі або на святковому блюді пересічних громадян, відважна курка Гигу потрапила в заповіт видавничого магната Майлза Блеквілла, після смерті його дружини. Не відомо, чи загинула його дружина від особливо тяжких травм або нещасного випадку.

4. Трабл

Самые богатые животные Трабл

Статок оцінюється в 1,6 мільйона доларів.Тут дуже сумна історія, оскільки собака втратила пару мільйонів доларів після того, як незадоволені заповітом мільйонерки Леони Хемслі оскаржили документ. Напевно бідній собаці довелося переглянути свої аристократичні звички: почати їсти собачі консерви замість фуа-гра і звільнити пса, який пережовував для нього кісточки.

5. Тіна і Кейт 

Самые богатые животные Тина и Кейт

Статок — 720 тисяч доларівУ той час як більшість собак прекрасно знають про своє місце в сформованій ієрархії (не найвище положення), Тіна і Кейт, двоє зіпсованих собак, примудрилися взяти верх принаймні над однією людиною. Цей нещасний джентльмен отримує платню за те, що доглядає за псами і будинком, який їм залишив їх померлий господар.

6. Тінкер

Самые богатые животные Тинкер

Статок в 160 тисяч доларівНайбільш безсоромний з сімейства котячих в цьому списку. Бродячий кіт Тінкер завоював серце старої жінки і потрапив в її заповіт незадовго до того, як нещасна бабуся померла. Не дивно, що заповіт викликало бурю протестів — і всі дев’ять життів Тінкера опинилися в небезпеці. Тепер його в цілях безпеки перемістили в безпечний будинок, точніше, маєток.

7. Сільверстоун

Самые богатые животные Сильверстоун

Статок — 27 тисяч доларівЗвичайно, статок п’ятдесятирічної черепахи не настільки переконливо, як у попередніх героїв цього списку. Але все ж інтригує, що Сільверстоун збирається робити з цією сумою. Можливо, її колишній господині — книжковому магнату Христині Фоїл була відома ця таємниця.