10 незвичайних засобів пересування

Екзотичні засоби пересування

Список десяти найбільш екзотичних видів транспорту, якими користуються туристи, представив сайт destinations.ru.1. Верхи на страусі; Найробі, Кенія

Слон – перше, що спадає на думку, коли йдеться про засоби пересування у Кенії, але страуса теж не виключають із цього списку. Тварина, що здатна замінити одноколісний велосипед, далеко не з першої спроби дозволяє новому наїзникові керувати собою.

2. На аеростаті; Гереме, Туреччина

Вам доведеться вставати вдосвіта. Але тільки подорожуючи на аеростаті зранку можна побачити, як сходить сонце й заливає сяйвом мальовниче стародавнє місто Гереме.

3. На човні у формі лебедя; Бостон, США

Для різноманітності спробуйте покататися на знаменитих човнах у вигляді лебедів у Громадському саду (Public Garden) Бостона. Традиція катання на цих човнах з’явилася в 1800‑х роках. Човни у формі лебедя, якими людина керує сама, настільки ж популярні у Бостоні, як і визначна пам’ятка Фенвей Парк.

4. На возі, запряженому волами; Непал

Вози не підходять для автостради, але на коротких відстанях їхати ними – саме задоволення. Воли, везучи вас нерівними сільськими дорогами Непалу, створюють враження подорожі в минуле.

5. На зорбі; Роторуа, Нова Зеландія

Це може здатися зовсім нецікавим, але одного разу скотившись із гори на зорбі, всередині гігантської надувної кулі, ви відчуєте справжній адреналін. Можна кататися одному чи вдвох.

6. На гелікоптері; Великий каньйон, Аризона

Вдалий вибір для тих, у кого бракує часу обійти Великий каньйон пішки. Немає нічого кращого, ніж з висоти побачити всю велич гігантського плато, що створювалося віками.

7. На рикші; Індія

Хтось називає рикші машинами смерті, хтось – розкішними візками для гольфу. Як би ви їх не називали, дозвольте собі зупинити рикшу і зробити одне коло.

8. На верблюдах; гора Синай, Єгипет

Так, до них не пробитися через величезну кількість охочих туристів. Однак є ще сотні можливостей прокататися на верблюдах. Ці таксі пустелі можуть виявитися такими ж дорогими, як і міські, але якщо попередньо домовитися, вам можуть значно знизити плату.

9. На підводному човні; Барбадос

Це не для тих, хто потерпає від клаустрофобії. Але якщо постараєтеся зберігати спокій, на вас чекають незабутні враження. Перед вами відкриється весь підводний світ, коралові рифи, затонулі кораблі.

10. На собачих упряжках; Берн, Швейцарія

Якщо страшно – тримайтеся міцніше і кричіть «вперед!» Можливо, ви будете тремтіти від страху, але собакам це сподобається. Набратися впевненості можна спостерігаючи, як собаки щосили стараються. Після закінчення поїздки рекомендовано випити гарячого чаю з тостом – вам, не собакам.