Речі, на які слід звертати увагу при покупці смартфона

Купівля нового мобільного телефону – відповідальна і нелегка справа. З усіх боків лунають абсолютно різні рекомендації та поради, а зупинити свій вибір на якійсь певній моделі дуже важко.

Головне пам’ятати, що тільки ви знаєте, що саме хочете придбати. Тому пропонуємо ознайомитися зі списком речей, звернувши увагу на які у вас з’явиться можливість зробити свій вибір при купівлі мобільного пристрою.

Дисплей

60455.jpg

Дисплей – основа будь-якого смартфона. Переконайтеся, що купуєте мобільний телефон з екраном, досить яскравим для сонячного дня, а також чітким (текст не повинен бути розмитим, коли ви шукаєте щось в пошукових системах).

Тому бажано переконатися, що число пікселів на дюйм становить понад 200.

Батарея

97822.jpg

Почитайте відгуки і поспілкуйтеся з людьми, у яких такий телефон, як ви хочете придбати. Найчастіша скарга, яка надходить від користувачів смартфонами – недостатньо хороша батарея.

Час роботи акумулятора без підзарядки повинен становити не менше 12 годин, тобто цілий день.

Оперативна пам’ять і розмір сховища

0d8b2.jpg

Оптимальний обсяг оперативної пам’яті пристрою – від 2 до 4 ГБ. Цього достатньо для швидкого користування навіть при роботі з великою кількістю додатків.

Розмір сховища, в свою чергу, залежить від того, скільки даних ви збираєтеся зберігати на пристрої. Якщо думаєте придбати в майбутньому карту пам’яті, за допомогою якої вдасться збільшити сховище, то звертайте увагу на максимальний підтримуваний смартфоном обсяг карти.

Камера

90db1.jpg

Головна помилка покупців смартфонів – думка щодо того, що мегапікселі впливають на якість зйомки. Але це абсолютно невірне припущення!

Найважливішою є якість самого датчика зображень. Тому два мобільних пристрої з одним і тим же сенсором знімають по-різному.

Вік

29c1e.jpg

Іноді може виникнути бажання придбати б/​у телефон більш старої моделі, щоб заощадити кілька доларів. Але перед тим як ви це зробите, згадайте про наступне. Якщо модель телефону стара (більше 2,5−3 років), то незабаром апарат може перестати отримувати оновлення програмного забезпечення і почати гальмувати під час роботи додатків.

Тому краще не ризикувати і заплатити трохи більше або звернути свою увагу на більш бюджетну модель нового телефону.

Репутація бренду

6acf6.jpg

Звертайте увагу також на компанію виробника. Такі бренди як Samsung, Apple, LG вже перевірені часом і тисячами користувачів. Однак зараз на ринку з’являються нові виробники, які практично нікому невідомі.

Тому перед покупкою важливо почути реальні відгуки і переконатися в тому, що обраний смартфон поєднує в собі все, що було перераховано вище.