Найвинахідливіші та креативні рекламні відео 2015

Рекламу важко ігнорувати. Враховуючи зростаюче число людей, що відмовляються від телебачення, зростання програм — блокувальників реклами на комп’ютерах і триваючу боротьбу за ефективне представлення користувачам рекламних оголошень на мобільних пристроях, немає гарантії, що зусилля рекламодавців виправдаються і їх послання дійде до аудиторії.

Тому ситуація підштовхує деякі рекламні агентства до нових творчих висот в спробі виділиться з натовпу рекламників. Таким чином, щоб залучити споживача, рекламні відео досягли значної довжини в цьому році.

Вони побудували величезний скляний кубічної сад на вершині канадської гори, або придумали бінді, які рятують від нестачі йоду в Індії, чи світловідбиваючий спрей, який робить більш помітними велосипеди в нічний час.

Найбільш інноваційні рекламні ролики цього року перевершили звичайні фірмові хитрування й піднесли вірусні трюки з розумними або зворушливими метафорами, які несуть потужний посил.

Ось перша п’ятірка найвитонченіших рекламних роликів:

1. Hyundai — «Повідомлення в космос»

Як найкраще 13-річній дівчині спілкуватися з татом-астронавтом, який відправився на тривалий час на Міжнародну космічну станцію? Звичайно ж, зібрати цілий флот з розкішних седанів і відправити їх через пустелю, щоб вони сформували букви, шириною в кілька кілометрів, щоб їх можна було прочитати зі стратосфери.

Методу не вистачає практичності, зате у видовищності не відмовиш. Компанія Hyundai створила вірусної хіт і в процесі навіть побила світовий рекорд Гіннеса.

2. Ad Council — «Любов не має ярликів »

Краса, звичайно, захована глибоко на дні душі людини, і часом здається, що навряд чи знайдеться який-небудь зворушливий спосіб нагадати про це людям.

У трихвилинному відео від Ad Council, приуроченому до Дня святого Валентина, натовп людей спостерігає, як закохані пари проявляють свої почуття у вигляді поцілунків і обіймів за рентгенівським екраном, який перетворює їх на скелети. Коли ж вони з’являються перед глядачами, то можна побачити, наскільки ж ці люди незвичайні і не схожі.

3. Atlantic Group — «37 днів »

Європейська компанія з виробництва нагрівальних приладів Atlantic Group провела, мабуть, самі екстремальні випробування своєї продукції.

Скляний куб помістили на віддаленій вершині гори в Британській Колумбії на висоті 8000 м над рівнем моря, обладнавши його двома електронагрівачами. Серед низьких температур до — 30 градусів за Цельсієм, ці прилади забезпечили достатню кількість теплової енергії, щоб через 37 днів там з’явився пишний сад.

4. Talwar Bindi — «Точка, що рятує життя »

Дефіцит йоду, стан, який може призвести до багатьох інших хвороб, — велика проблема для мільйонів жінок у сільських районах Індії. Прийнявши це до уваги, філантропічна організація Grey з Сінгапуру, спільно з Talwar Bindi вирішили поєднати лікування та повсякденну рутинну операцію, яку проробляють індійські жінки щодня.

У результаті була отримана «Рятівна точка» — бінді, яка забезпечує добову дозу йоду, і поширюється в медичних таборах по всій країні. Це один із прикладів того, як вдумлива і творча реклама може працювати в напрямку вирішення дуже важких проблем.

5. Volvo- «Жива фарба»

Компанія Volvoвирішили допомогти скоротити кількість нічних зіткнень велосипедистів і автомобілів, запропонувавши фарбу, що світиться на водній основі. Її можна нанести на велосипед або на одяг. Не дивлячись на те, що реклама викликала критику від активістів велоруху, які звинуватили Volvo у зміщенні відповідальності за аварії на велосипедистів, фарбу в буквальному сенсі слова змели з полиць магазинів.