Кращі актори 2011 року за версією WMagazine

Минулий рік не був сповнений фільмами зі щасливими кінцівками. На відміну від попереднього року, коли в гарячій сутичці зчепилися фільми про монарха-заїку («Король говорить») і комп’ютерника-вискочку («Соціальна мережа»). Нове покоління фільмів сповнене більш тихих, спокійних історій, менш тріумфальних, де часто показують героїв, які борються, але програють. Якщо ви вірите в те, що фільми відображають дух часу, то картини минулого року є яскравою ілюстрацією того: ми живемо в хаотичному часі відчуження і депресії. Всюди панує фрустрація і розчарування, в економіці твориться безлад, жоден зі світових політиків не заслуговує народної довіри і над всім тяжіє невизначеність.

Усе в кінематографі нині виглядає набагато приземленим і цинічним: замість безстрашного короля-лідера і символа нації, ми бачимо розгніваного батька сімейства Бреда Пітта у фільмі «Древо життя», а золотокудрий хлопчик-вундеркінд раптом перетворюється на менеджера загинається бейсбольної команди в «грошовому м’ячі» . Що примітно — обидва цих простих і нехитрих персонажа в кінці-кінців опускають руки. Душевна слабкість героїв ніякою мірою не відбилася на неперевершеній грі акторів. Дев’ятнадцять найкращих із них перед вами:

1. Віола Девіс 

WMagazine Viola Devis

Блискуче зіграла головну героїню у фільмі «Допомога», який розповідає про нелегку долю темношкірої служниці на Півдні США в 60‑і роки.

2. Джордж Клуні 

WMagazine Clooney

Герой Джорджа у фільмі «Нащадки» повинен примиритися з неприємними подіями і людьми свого життя: у нього дві замкнуті в собі молоді доньки і дружина в комі, яка до всього іншого йому зраджувала. Крім цієї жалісливої історії, Клуні ще блискуче зіграв у власному фільмі-політичному трилері «Березневі іди».

3. Мішель Вільямс 

WMagazine Williams

Мішель дісталася нелегка роль американської кінодіви Мерлін Монро у фільмі «7 днів і ночей із Мерлін».

4. Жан Дужардін 

WMagazine Dujardin

У фільмі «Актор» Жан грає актора німого кіно Джорджа Валентина, який не може звикнути до звукового кінематографу. Він намагається йти проти вітру нових технологій. Але виявляється відкинутим на узбіччя життя.

5. Октавія Спенсер 

WMagazine Spencer

Так само відзначилася талановитою грою у вищезгаданому фільмі про темношкірих служниць — «Допомога».

6. Элізабет Олсен 

WMagazine Olsen

Чарівна Елізабет Олсен зіграла у фільмі «Марта, Мейсі, Мей, Марлен »молоду жінку, яка збігає із секти, але її охоплює параноя і страхи. Елізабет вже отримала нагороди багатьох престижних фестивалів.

7. Уїлл Феррелл 

WMagazine Ferrell

У фільмі «Все до ладу» Уїлл втілив образ нещасного, який втратив роботу, і був виставлений на вулицю власною дружиною.

8. Леонардо Ді Капріо

WMagazine DiCaprio

Поталанило потрапити в список за роль легендарного голови ФБР Едгара Гувера в біографічній драмі Клінта Іствуда «Дж. Едгар ». Леонардо завжди блискуче грає харизматичних особистостей

9. Кірстен Данст

WMagazine Dunst

Кірстен істотно збагатила своє акторське портфоліо, знявшись у фільмі «Меланхолія» у епатажного і геніального режисера Ларса Фон Трієра. Чи варто згадувати, що сюжет картини зав’язаний на темі Апокаліпсису.

10. Руні Мара 

WMagazine Mara

Руні запам’яталася всім по детективному трилеру Девіда Фінчера «Дівчина з татуюванням дракона». Як буває при підготовці до таких фільмів,Руні Мара рік жила життям своєї героїні: змінила зачіску, проколола в декількох місцях вуха, носила лише чорне. Визнання глядачів і критиків підтверджує, що подібні жертви того варті.

11. Гері Олдмен 

WMagazine Oldman

Актор потрапив у двадцятку журналу за роль шпигуна на пенсії в детективній драмі «Шпигун, вийди геть». Здається, у Гері ще не було слабких ролей за всю його акторську кар’єру.

12. Бред Пітт 

WMagazine Pitt

Щось сталося з цим світом. Фатальний красень-чоловік тепер грає невдах у фільмах «Древо життя» та «Грошова м’яч». Втім, робить це дуже переконливо.

13. Кристофер Пламмер 

WMagazine Plummer

Крістофер назбирав не менше трьох десятків нагород і номінацій різних фестивалів за роль старого батька у комедійній драмі «Початківці».

14. Мелісса Маккарті

WMagazine Melissa

Толстушка Меліса номінувалася на «Оскар» за роль однієї з ексентричних дівчат у комедії «Подруги нареченої».

15. Тільда Суінтон 

WMagazine Tilda

У «Щось не так з Кевіном» Тільда​грає нещасну жінку, що заплуталася в павутині із суперечливих почуттів до свого сина-вбивці.

16. Альберт Брукс 

WMagazine Brooks

За словами Альберта, він отримав роль в гучному бойовику «Драйв» після того, як стукнув режисера фільму дверима. «Так я дав знати, наскільки фізично сильний» — жартує Альберт.

17. Антонио Бандерас 

WMagazine Banderas

Як зізнався актор, мова впливає на його емоційний стан і поведінку. В англомовних фільмах часто змінюється його характер і поведінку. Тому він не пропускає нагоди зніматися у картинах рідною іспанською. Наприклад, у Педро Альмодовара. У минулому році у стрічці «Шкіра, в якій я живу» він зіграв роль похмурого доктора, який проводить експерименти над піддослідною полонянкою.

18. Шайлен Вулі 

WMagazine Wooley

Зірка мильних опер відмінно виглядала в ролі доньки Джорджа Клуні у фільмі «Нащадки»

19. Шарлиз Терон 

WMagazine Theron

Не дивлячись на те, що актриса давно перевалила 30-річний рубіж, їй як і раніше вдаються ролі емоційно неврівноважених інфантильних дівчат. Роль Мевіс Гері в фільмі «Бідна багата дівчинка» була просто створена для неї.