Найбільш ефектні появи супермоделей у кіно

1. Клаудія Шиффер

Реальне кохання (2003)

Доля була прихильною, ніж коли-небудь в зоряній британської романтичної комедії. В кінці фільму, немов добрий ангел, посланий полагодити розбите серце батька-одинака, з’являється чудова Клаудія Шиффер. Вона звичайно у фільмі не грає ангела в буквальному сенсі, але статус зоряної супер-моделі дає нам право так думати.

Клаудия Шиффер

2. Алессандра Амбросіо 

Казіно «Рояль» (2006)

Якщо вам трапилося кашлянути або чхнути в цій частині фільму, відвернувшись в сторонку при цьому, то ви напевно пропустили її. Бразильська красуня Алессандра Амбросіо з’являється на екрані всього на 3 секунди і значиться в титрах як «тенісистка», але навіть її швидкоплинне бачення радує око шанувальників.

Алессандра Амбросио

3. Агнес Дейн

Битва титанів (2010)

У грецькій міфології Афродита є богинею краси, родючості і пристрасного кохання, що робить втілення цього образу на кіноекрані найбільш доречним для супермоделі. Не дивлячись на свій досить андрогінний вид, британська супермодель Агнес Дейн блискуче зіграла статну богиню.

Агнес Дейн

4. Жизель Бюндхен 

Диявол одягає Прада (2006)

Від фільму про журнал мод очікувалося значно більше іменитих моделей на кадр. Але режисер фільму вирішив зупиниться на одній, зате який! Жизель Бюндхен грає сексуальну секретарку, чия краса і розум посилюється в дуеті із зірковою актрисою Емілі Блант.

Жизель Бюндхен

5. Наомі Кэмбелл 

Холодний, мов лід(1991)

Цей кримінальний трилер не врятував від провалу навіть популярний в той час хіп-​хоп виконавець Ванілла Айс. Компенсацією за витрачений час виступає маленький епізод з Наомі Кембелл, яка сексуально похитує стегнами на сцені поруч з Ванілли.

Наоми Кемпбелл

6. Карла Бруні 

Північ у Парижі (2011)

Поняття «епізодична роль» дещо розтягнуте для нинішньої першої леді Франції Карли Бруні. Тим не менше, її шанувальники хотіли б побачити її довше в ролі музейної працівниці у цій химерній романтичної комедії. До того ж Карла належить до улюбленого типу жінок Вуді Аллена: розумна, чарівна і красива.

Карла Бруни

7. Хелена Крістенсен 

Прет-а-порте (1994)

Як правило, дебют в кіно сполучається з горами нервового напруження для недосвідченої актриси. Але це зовсім не про Хелену, яка зіграла саму себе в чорній комедії Роберта Альтмана.

Хелена Кристенсен

8. Джессіка Вайт 

Будинок великої мами – 2 (2000)

Бути таємним поліцейським під виглядом жінки-няні в такому фешенебельному американському районі як Орандж Каунті дуже вигідно: дорогі автомобілі, поїздки з родиною на пляжі, і,щр найкраще,-спа на дому в оточенні прекрасних дівчат. Особливо, коли перед приготуванням до масажу, такі гарненькі дівчата як Джессіка Вайт просять вас розстебнути їй бюстгальтер.

Джессика Вайт

9. Кейт Аптон 

Три бовдури (2012)

Напевно продюсерів цього фільму вже завалили лайками і прокльонами з приводу епізодичній ролі Кейт Аптон, яка грає життєрадісну черницю Берніс, яка полюбляє поніжиться в інтригуючому одязі біля басейну на сонечку.

Кейт Аптон

10. Кристі Брінклі

Різдвяні канікули (1983)

Брінклі грає одну з найбільш упізнаних дівчат у кіно, не маючи навіть реального імені протягом усього фільму. Вона кілька разів спокусливо посміхається герою Чеві Чейза, сидячи за кермом червоної Ferrari 308 GTS.

Кристи Бринкли