Найкрасивіші зізнання у коханні в кіно

Освідчуватися в коханні ніколи не буває легко. Цей процес вимагає часу і витонченості, адже обрушити на об’єкт своєї любові потік думок і емоцій – не найкращий спосіб. Це може зруйнувати назавжди відносини, які так і не почалися. Тому підходити до справи слід з обережністю, як до способу здійснення мрій в найкращому вигляді.

Красиві і незвичайні освідчення в коханні були найзахоплюючими моментами в багатьох фільмах. Адже телевізійні персонажі здійснювали такі романтичні вчинки, які дуже рідко мають місце в реальному житті. Список фільмів з найбільш красивими зізнаннями у коханні, складений Paste Magazine, дозволить зануритися у світ романтики.

У гонитві за Емі

Сцена: зізнання Холдена

У фільмі «Гонитва за Емі» художник Холден, чиє життя останнім часом йде шкереберть, зустрічає красиву дівчину на ім’я Аліса і відразу закохується в неї. Однак проблема в тому, що Аліса — лесбіянка.

Незважаючи на те, що Холден засмучений таким розвитком подій, він вирішує провести з дівчиною час і незабаром вони стають близькими друзями. Все йде добре, проте одним дощовим вечором, коли хлопець везе Алісу додому, він зупиняє машину на узбіччі і вирішує зізнатися у своїх почуттях. Сцена освідчення в коханні передає глядачам ті емоції, яких неможливо було очікувати від стриманого і раціонального Холдена. Це зізнання, яке передає всі емоції і почуття закоханої людини, яка розуміє, що ніколи не буде разом з дівчиною.

e129b.jpg

Друзі

Сцена: Чендлер каже, що він любить Моніку

Деякі освідчення в коханні зображуються як великі театральні події, а деякі відбуваються випадково. У п’ятому сезоні серіалу «Друзі» в День Подяки Чендлер згадує, що кілька років тому в цей же день Моніка випадково покалічила його мізинець, намагаючись помститися за кепкування над її вагою. Зневірившись налагодити відносини, Моніка входить в його квартиру з індичкою на голові. Реагуючи на таке шоу, Чендлер в пориві каже: «Я люблю тебе». Після такого раптового зізнання починаються найдовші стосунки в серіалі.

b57f3.jpg

Коли Гаррі зустрів Саллі

Сцена: освідчення в коханні на святкуванні Нового року. «Мені подобається, що ти мерзнеш, коли на вулиці 22 градуси! Мені подобається, що ти витрачаєш півтори години на те, щоб замовити сендвіч. Мені подобається ця зморшка у тебе на переніссі, коли ти дивишся на мене так, ніби я – псих … »

Фільм, в якому піднімається тема справжньої дружби між чоловіком і жінкою, вважається класичним прикладом сучасної романтичної комедії. Спостерігаючи за відносинами Гаррі і Саллі протягом декількох років, стає зрозуміло, що вони створені один для одного і неодмінно повинні бути разом, незважаючи на їхнє спільне бажання залишатися просто друзями. Однак трапляється неминуче – хлопець з дівчиною прокидаються вранці разом в ліжку. Наляканий Гаррі заперечує все, що відбулося, і тікає від дівчини. Але тільки після того, як хлопець аналізує ситуацію, він біжить до дівчини в новорічну ніч і на очах у глядачів відбувається одне з найбільш палких і чуттєвих зізнань у коханні за всю історію романтичних комедій.

b4502.jpg

Людина-Амфібія

Сцена: освідчення в коханні Іхтіандра після порятунку дівчини

Радянський фільм Людина-Амфібія вийшов на екрани в далекому 1962 році. Але до сих пір сцена освідчення в коханні вважається однією з найкращих в історії кіно: «Я прийшов сказати, що люблю вас!» — каже Іхтіандр дівчині, яку витягнув з води. «Так значить, це кохання з першого погляду?» — сміється вона. «А хіба буває якесь інше кохання?»- задає питання Людина-Амфібія. Цей діалог передає емоції і почуття щирого, чистого кохання з першого погляду.

eac7b.jpg

Весела компанія (Чірс)

Сцена: поцілунок Діани і Сема

Ще з самого першого сезону глядачі спостерігали за складними взаєминами між колишнім спортсменом і за сумісництвом барменом Семом Мелоун і Діаною Чемберс з вищою освітою. Їх соціальна різниця завжди породжувала блискучі словесні бійки і сварки, але відчувалося, що в глибині душі персонажі відчувають один до одного аж ніяк не ненависть. Однак, в кінці другої частини сезону вони нарешті визнали потяг один до одного. Після такої тривалої ненависті Сем заявив про свої почуття до Діани.

5c4e4.jpg