Незвичайні пункти в шлюбних контрактах знаменитостей

Якою б сильною не здавалася любов спочатку, важливо все одно думати про майбутнє. Найнадійнішим способом уберегти своє майно при виникненні проблем у шлюбі є укладання шлюбного контракту. Юристи складають зоряним парам договори, але деякі з пунктів можуть здатися незвичайними. Нижче наведено список пунктів із шлюбних контрактів, які вибиваються з ряду стандартних.

Брітні Спірс і К‑Фед

Хочете вірте, хочете ні, але Брітні Спірс не збиралася спочатку укладати шлюбний контракт. Вона настільки була впевнена в своєму обранцеві, що вважала це непотрібною формальністю. На щастя, шлюбний договір все-таки був укладений. Під час розлучення Кевін отримав всього 1 мільйон доларів відступних від колишньої дружини, яку довів до нервового зриву. Завдяки наполегливості юристів зірка змогла уникнути розорення.

85fae.jpg

Чарлі Шин і Деніз Річардс

Завдяки прописаному в шлюбному контракті пункту про зраду одного з партнерів, під час розлучення пари в 2006 році Деніз отримала додаткові 4 мільйони доларів. Шин зрадив дружині, що коштувало йому кругленької суми грошей.

2fd9d.jpg

Ліз Тейлор і Ларрі Фортенскі

У той час як в більшості шлюбних договорів прописані пункти щодо умов розірвання шлюбу, Ларрі Фортенскі знайшов спосіб отримати вигоду з одруження. Відповідно до одного з пунктів шлюбного контракту, Ліз Тейлор повинна була виплатити чоловіку 1 мільйон доларів через 5 років після укладання шлюбу.

39545.jpg

Джек Уелч і Джейн Біслі Уелч

Важко собі уявити, що Джек Уелч був обманутий своєю дружиною, але саме це сталося. Шлюбний контракт містив пункт, в якому було сказано, що через 10 років з моменту укладення шлюбу договір втрачає свою силу. Джейн Біслі дочекалася цього моменту і подала на розлучення, відсудивши 150 мільйонів доларів.

6eae6.jpg

Том Круз і Кеті Холмс 

У шлюбному договорі зоряної пари був пункт про те, що Кеті зобов’язана розділяти релігійні погляди чоловіка в саєнтології. Однак актриса не змогла витримати дивацтв чоловіка і його релігії, тому з часом подала на розлучення.

7a0ae.jpg

Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас

У шлюбному контракті зоряної пари фігурують величезні суми. Згідно з угодою, яка була підписана в 2000 році, за кожен рік, який Кетрін проживає в шлюбі з Майклом, вона отримує 2,8 мільйона доларів. А якщо чоловіка обвинуватять у зраді, компенсація складе 5 мільйонів доларів.

324de.jpg

Ніколь Кідман і Кейт Урбан

У шлюбному договорі пари є пункт, згідно з яким за кожен рік шлюбу Урбану будуть видані 640 тисяч доларів (в разі розірвання шлюбу). Правда, за однієї умови: він більше ніколи не доторкнеться до наркотиків. У минулому Кейт Урбан мав проблеми з наркотичними речовинами і лікувався в реабілітаційних центрах.

21b73.jpg

Анджеліна Джолі і Бред Пітт

У шлюбному контракті пари основним є пункт про одноосібну опіку актриси над дітьми в разі розлучення.

0bbb4.jpg

Величезна помилка Розанни Барр

Телевізійна знаменитість Розанна Барр зробила велику помилку, коли виходила заміж за Тома Арнольда і заплатила за неї дорого. Вона настільки була закохана в Тома, що звільнила свого адвоката в 1990 році через пропозицію скласти шлюбний контракт.

Коли пара розлучилася через чотири роки, Арнольд відсудив 50 мільйонів доларів.

13dd1.jpg