Зірки кіно, які захотіли стати музикантами + відео

Гай Пірс не перша голлівудська супер-зірка, яка вирішила спробувати свої сили на музичному терені. Ось п’ять відомих акторів, які подумали, що можуть бути і не найгіршими музикантами.

1. Зоуї Дешанель

Ознайомившись з творчістю американської актриси Зоуї Дешанель, здається, що її музична кар’єра зовсім не легка забава і захоплення, а розширення неординарного всесвіту і без того талановитої актриси.

Кар’єра співачки — всього лише чергова точка на симпатичній і різнобарвній карті внутрішнього світу Зоуї. На карті ви зможете знайти і веб-сайт про популярну культуру Hello Giggles, який вона заснувала, а також групу She & Him, в якій Зоуї співпрацює з M Ward.

Хороший приклад з Зоуї Дешанель взяв актор Майкл Сера, зірка фільму «Джуно», який нещодавно випустив 18 лоу-фай фортепіанних композицій, а також чарівна блондинка Скарлетт Йохансон, яка записала кавер-версії пісень Тома Вейтса.

[Translate to Українська:] 

2. Х’ю Лорі

Х’ю Лорі — це найвідоміший запальний доктор Хаус з однойменного серіалу, який з легкістю проміняв свій благородний британський акцент на ричаще американський. Якийсь час він був одним з найбільш високооплачуваних акторів у США.

З Америкою актора зріднили не тільки акцент і робота, а й музичні пристрасті — любов до джазу та блюзу, яка вилилася в музичні перформанси на сцені. При чому австралійська «Гардіан» вельми прихильно оцінила концерт Х’ю Лорі, який він давав у цьому році в Мельбурні.

3. Рассел Кроу і компанія

У таких іменитих акторів, як Рассел Кроу з його групою 30 Odd Foot of Grunts, Джульєтт Льюїс і її the Licks, Джареда Лето з Thirty Seconds to Mars, Кіану Рівз з Dogstar є дещо спільне: всі вони відносяться до зірок першої величини в Голлівуді, і другосортним музикантам в шоу-бізнесі.

З іншого боку, можливо, їх вабить блиск софітів на сцені і натовп шанувальників під нею, так що пробачимо маленьку слабкість нашим улюбленим акторам і актрисам.

4. Кайлі Міноуг

Ще задовго до появи таких телешоу, як Australian Idol і X Factor, на австралійському телебаченні на початку 80-их йшов популярний серіал «Сусіди», зіркою якого була білява і юна Кайлі Міноуг.

Непомітно для себе з зірки телевізійної вона перетворилася на мега-зірку музичну. У нинішні часи, такі колишні зірки мильних опер, як Хілларі Дафф і Майлі Сайрус, подібного успіху на музичній сцені не домоглися.

5. Дональд Гловер (серіал «Спільнота»)

Говорячи про різнобічно талановитих людей, не можна не згадати молодого і перспективного актора Дональда Гловера. Запам’ятався багатьом по комедійному серіалу «Спільнота», в даний час Дональд вибирає зараз між кар’єрою стендап-коміка на телебаченні та хіп-хоп сценою.

Відомий музичним фанатам під псевдонімом Childish Gambino, Гловер володіє справжнім талантом перетворювати на золото все, до чого він торкається / має справу. Так що не дивно, якщо він раптом займеться фігурним катанням і досягне успіху і в ньому.