Найкращі фільми для родинного перегляду на Гелловін

Не дивуйтесь, якщо наприкінці тижня до вас у двері постукають химерно одягнені гості й вимагатимуть цукерок. 31 жовтня у Європі святкують Гелловін – моторошне, але водночас веселе та яскраве свято. І коли ви не збираєтеся наряджатись у дивацькі святкові костюми і бродити містом чи вирушити на вечірку, то саме для вас listverse.com пропонує рейтинг найкращих фільмів для родинного перегляду в ніч Гелловіну.

Найкращі фільми для родинного перегляду на Гелловін (listverse.com)

1. «Мисливці на привидів», 1984 Оригінальна комедія розповідає про трьох друзів-невдах, одержимих ідеєю потойбічного світу. Фантастична ця ідея чи не дуже, але товариші стають мисливцями на привидів. Вони рятують мешканців Нью-Йорка від полтергейстів і поспішають на допомогу кожному, хто її потребує, на своїй дивовижній машині. «Мисливці на привидів»

2. «Бітлджус»,1988 Коли Адам і Барбара Мейтленди загинули в автокатастрофі, привиди подружжя поселились у їхньому новому будинку. Проте дім перепродали, і там оселилися Дітци. Зрозуміло, що Мейтленди були проти такого надокучливого сусідства, тож усіма силами почали псувати життя новим мешканцям. Але Адам і Барбара виявилися надто м’якосердими, щоб як слід налякати Дітців. На допомогу їм приходить привид Бітлджус. «Бітлджус»

3. «Жахи перед Різдвом», 1993 Місто Гелловін щойно відзначило найголовніше свято року, і всі його мешканці підраховують кількість наляканих дітей та дорослих. Лише Джек Скеллінгтон засмучений, бо відчуває, що є й інші свята, і інше життя за межами міста. І тут Джек дізнається про Різдво. «Жахи перед Різдвом»

4. «Пафнстаф», 1970 Спочатку сценарій фільму був написаний для телепередачі, але вона мала такий успіх, що його переписали для фільму. Популярність кінострічці принесли яскраві барви кожної серії, кумедні жарти, цікаві герої. «Пафнстаф»

5. «Саме так зло і приходить», 1983 Кінофільм за мотивами творів Рея Бредбері розказує про маленьке американське місто. Двоє хлопчиків вирішили погратись, але не кожен може протистояти спокусам Диявола. «Саме так зло і приходить»

6. «Відьми», 1990 Маленький хлопчик, який нещодавно став сиротою, переїжджає до своєї бабусі в Англію. Бабця розповіла онуку про відьом із казки, проте вона й не здогадувалась, що лиходійки живуть зовсім поруч! «Відьми»

7. «Корпорація монстрів», 2001 Вони монстри, проте не такі вже й страшні, а деякі навіть милі. Живуть вони у паралельному до нашого світу місті Монстрополісі. Їхня робота – лякати дітей, адже саме дитячі крики виробляють енергію, необхідну для життєдіяльності міста. Звісно, контакти з дітьми суворо заборонені, але найкращий серед найкращих монстрів Саллі порушує рівновагу – він зустрічає гарну маленьку дівчинку… «Корпорація монстрів»

8. «Каспер», 1995 Скрута приводить дослідника паранормальних явищ доктора Гарві та його маленьку дочку Кет у дім зі справжніми привидами – дуже злими і надокучливими. Доктор Гарві має допомогти господині побороти набридливих примар, проте Кет знайомиться з наймилішим і найдоброзичливішим привидом у світі на ім’я Каспер. «Каспер»

9. «Труп нареченої», 2005 Віктор і Вікторія ніколи не бачили одне одного, проте мусять одружитися, щоб поєднати родинне багатство одного й аристократичне становище іншої. Всупереч сценарній традиції, молоді люди закохуються з першого погляду. Щоб обдумати, як краще запропонувати руку і серце, Віктор заглиблюється в ліс. Він так захопився репетицією, що навіть одяг обручку на гілку дерева. Але гілочка виявилась не простою – це був палець трупа! Мертва наречена Емілі була так причарована ніжною обітницею Віктора, що погодилася вийти за нього заміж. Тепер лихо-наречений має жити у царстві мертвих… «Труп нареченої»

10. «Фокус-покус», 1993 Понад 300 років тому трьох відьом засудили на смерть. Знав про це хлопчина, якого встигли перетворити на чорного кота. Минув час, і тепер на Гелловін відьми отримають усе необхідне, щоби повернути собі безсмертне життя. І лише старий чорний кіт може змінити неминуче. «Фокус-покус»